lgametė Vilniaus buhalterių grupės specialistų patirtis liudija, kad mokesčių konsultacijos yra neatsiejama stabilaus ir konkurencingo verslo dalis. Mokesčių klausimus liečiantys Lietuvos Respublikos įstatymai ir normatyviniai aktai dažnai kinta, tad optimalią su mokestine baze susijusių klausimų tvarkymo strategiją verta patikėti visapusiškiems verslo paslaugų srities profesionalams.

Analizuojame Jūsų vykdomos veiklos procesus mokestinės teisės pagrindu ir atsižvelgdami į mokestinę praktiką teikiame Jums pasiūlymus, kurie naudingi didinant verslo vertę ir optimizuojant Jūsų vykdomos veiklos kaštus. Vilniaus buhalterių grupė siūlo itin platų su mokesčiais susijusių konsultavimo paslaugų spektrą:

  • Mokesčių apskaitos peržiūra. Analizuojame Jūsų taikomą mokesčių apskaitos tvarką, peržiūrime ją atsižvelgdami į Lietuvos respublikoje galiojančius teisės aktus.
  • Mokesčių deklaravimas. Patikėdami mokesčių deklaravimo procedūras Vilniaus buhalterių grupės profesionalams, galite būti tikri, kad Jūsų verslo mokesčiai bus reguliariai skaičiuojami ir deklaruojami vadovaujantis visais šiuo metu galiojančiais mokestinės teisės aktais.
  • Konsultavimas mokesčių patikros klausimais. Jei nesate tikri dėl mokesčių administratoriaus teikiamų pastabų, mūsų specialistai padės Jums adekvačiai įvertinti mokesčių administratoriaus sprendimus ir spręsti visas su mokesčių patikra kylančias problemas.
  • Atstovavimas mokestiniuose ginčuose. Esame sukaupę didelę darbo su mokestine teise praktiką, tad galime atstovauti Jūsų verslui visose mokesčių institucijose ir padėti spręsti su mokesčių teise susijusius ginčus.
  • Mokesčių restruktūrizacija ir optimizacija. Atsižvelgdami į planuojamus struktūrinius Jūsų verslo pokyčius, konsultuojame mokestinės Jūsų veiklos bazės pokyčių klausimais. Taip pat teikiame pasiūlymus verslo apmokestinimo struktūros optimizavimo klausimais.
  • Dalinė mokesčių apskaitos peržiūra. Jūsų verslo lūkesčiai gali būti realizuojami daug našiau, jei patikėsite Vilniaus buhalterių grupės profesionalams individualiai tikrinti ir optimizuoti specifines Jūsų įmonės mokesčių apskaitos sritis.
  • Išankstinė konsultacija dėl steigimo, įsigijimo ar pardavimo. Jei planuojate atlikti strateginius verslo segmentų steigimo, įsigijimo ar pardavimo veiksmus, padėsime Jums įvertinti minėtų veiksmų pasekmes ir riziką vietinės ar tarptautinės mokestinės praktikos požiūriu.

Finansinis koučingas man padėjo aiškiai suprasti mano versle siektinų finansinių tikslų svarbą dinamiškam ir stabiliam verslo augimui. Asmeninės finansinio koučingo sesijos leido surasti atsakymus kokie esminiai sprendimai gali paskatinti sėkmingą ir garantuotą finansinių tikslų įgyvendinimą ir mano asmeninę finansinę sėkmę.

Marius JarulaitisĮmonių akcininkas ir vadovas