Profesonali buhalterinė apskaita

Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai įpareigoja juridinius asmenis buhalterinę apskaitą tvarkyti tinkamai, objektyviai ir išsamiai bei pateikti ją laiku. Tačiau buhalterinė apskaita nėra vien pareiga. Tai – sėkmingo, dinamiško ir besiplečiančio verslo garantija. Profesionaliai vedama buhalterinė apskaita leidžia laiku gauti informaciją apie įmonės finansinę situaciją.

Profesionaliai vedama buhalterinė apskaita – sėkmingo, dinamiško ir besiplečiančio verslo garantija.

Vilniaus buhalterių grupės specialistai yra patikimi, aukščiausia kvalifikacija ir ilgamete patirtimi pasižymintys savo srities profesionalai. Sukaupta ilgametė buhalterinės apskaitos, mokesčių konsultacijų, finansų valdymo, įmonių steigimo ir pardavimo, virtualaus biuro, juridinių paslaugų bei veiklos audito patirtis liudija, kad optimaliausias ir verslo plėtrai palankiausias sprendimas yra patikėti buhalterinės apskaitos klausimus visapusiška kompetencija pasižyminčiai buhalterinės apskaitos paslaugų įmonei.

Buhalterinė apskaita realiu laiku

Vilniaus buhalterių grupė pagal kliento pageidavimą vykdo buhalterinę apskaitą realiu laiku. Jūsų patogumui internetu suteikiame tiesioginį priėjimą prie buhalterinės apskaitos sistemos, kurioje realiu laiku galite peržiūrėti ir vesti sandėlio apskaitą, išrašyti pardavimo sąskaitas, kontroliuoti atsiskaitymus su pirkėjais bei tiekėjais.

Vilniaus buhalterių grupė – tai ilgalaikis strateginis partneris, kuris padės didinti Jūsų įmonės vertę ir įgyvendinti Jūsų verslo lūkesčius pasiūlydamas lanksčias ir optimalias teikiamų paslaugų kainas.

Vilniaus buhalterių grupė užtikrina:

  • Jus aptarnaus buhalteris, kuris yra visapusiškai atsakingas už Jūsų įmonės apskaitą. Kvalifikuotas buhalteris parengs visus reikalingus dokumentus, ataskaitas ir atstovaus Jūsų verslui valstybinėse institucijose.
  • Lanksčią, su Jūsų verslo lūkesčiais ir galimybėmis suderintą kainodarą.
  • Naudojant vien pažangiausias technologijas vedamą Jūsų verslo buhalterinę apskaitą.
  • Atsakingą, saugų ir stabilų buhalterinės apskaitos paslaugų teikimą – savo organizacijos veiklą esame apdraudę civilinės atsakomybės draudimu.