Profesionali  įmonių buhalterinė apskaita už protingą kainą

Labai daug verslininkų bei nuosavų veiklų kūrėjų pabrėžia, jog kad ir kaip mylėtų savo darbą, buhalteriniai reikalai visada yra nuobodūs ir painūs. Tačiau yra ir kitokių žmonių. Jiems patinka tikslumas, skaičiai, dokumentai, sutartys, deklaracijos, jie puikiai jaučiasi gilindamiesi į teisinius ir juridinius reikalus. Vilniaus buhalterių grupė – kaip tik tokių specialistų komanda. Mes esame tie, kurie atsakingai pasirūpinsime Jūsų įmonės apskaita bei pakonsultuosime su ja susijusiais klausimais. Todėl jei turite neaiškumų, drąsiai susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Mažesnėse įmonėse dažnai neapsimoka samdyti buhalterio pagal darbo sutartį, o tai padarius buhalterinė apskaita kaina tampa panaši į per brangų automobilį, kurį Jums sunku išlaikyti, bet važiuoti juk kažkuo reikia. Todėl vis daugiau smulkių verslų domina buhalterinės apskaitos paslaugos, kurias atlieka įmonės arba laisvai samdomi specialistai.

Beje, didesnės įmonės taip pat vis dažniau atkreipia dėmesį į tokias paslaugas, kadangi finansiškai tai itin apsimoka, o išlaidų mažinimas aktualus bet kokiam verslui.

Profesionaliai vedama buhalterinė apskaita – sėkmingo, dinamiško ir besiplečiančio verslo garantija.

Buhalterinė apskaita privalo būti vedama atsakingai

Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai įpareigoja juridinius asmenis buhalterinę apskaitą tvarkyti tinkamai, objektyviai ir išsamiai bei pateikti ją laiku. Tačiau buhalterinė apskaita nėra vien pareiga. Tai – sėkmingo, dinamiško ir besiplečiančio verslo garantija. Profesionaliai vedama buhalterinė apskaita leidžia laiku gauti informaciją apie įmonės finansinę situaciją.

„Profesionaliai vedama buhalterinė apskaita – sėkmingo, dinamiško ir besiplečiančio verslo garantija.“

Vilniaus buhalterių grupės specialistai yra patikimi, aukščiausia kvalifikacija ir ilgamete patirtimi pasižymintys savo srities profesionalai. Sukaupta ilgametė buhalterinės apskaitos, mokesčių konsultacijų, finansų valdymo, įmonių steigimo ir pardavimo, virtualaus biuro, juridinių paslaugų bei veiklos audito patirtis liudija, kad optimaliausias ir verslo plėtrai palankiausias sprendimas yra patikėti buhalterinės apskaitos klausimus visapusiška kompetencija pasižyminčiai buhalterinės apskaitos paslaugų įmonei, nes:

 • Jūs nereikės mokėti atlyginimo specialistui, tvarkančiam buhalteriją. Sumokėsite tik už konkrečius atliktus darbus;
 • nepatirsite su darbo vietos kūrimu susijusių išlaidų), nemokėsite Sodros ir GPM mokesčių, atostoginių išmokų ir pan.;
 • buhalterinių paslaugų įkainiai visada būna žymiai mažesni, nei išlaidos, kurias patirsite samdydami specialistą pagal darbo sutartį;
 • tokiu atveju, jei atsiras klaidų (kurių pasitaiko labai retai) ir dėl to patirsite nuostolius, viską padengs draudimo bendrovė, kurioje apsidraudusi jus aptarnaujanti įmonė;
 • net jei Jus aptarnaujantis įmonėje dirbantis specialistas turi mažesnę patirtį, jis visada gali pasikonsultuoti su kolegomis ir taip išvengti klaidų;
 • jeigu Jus aptarnaujantis specialistas dėl kokių nors paslaugų negalėtų laiku atlikti savo darbo, jį visada pavaduos bendradarbiai.

Beje, buhalterijos specialistams taip pat labai pravartu dirbti su komanda, kadangi taip jie gali mokytis vieni iš kitų, perimti patirtį, tobulėti.

Kokios yra buhalterinių paslaugų kainos?

Jos priklauso nuo to, kiek ir kokius darbus reikalinga atlikti, nuo įmonės dydžio, darbuotojų, pirkimų, pardavimų skaičiaus ir t. t. Kad galėtumėte aiškiau įsivaizduoti sumas, galite pasinaudoti mūsų svetainėje esančia kainų skaičiuokle, tačiau turėkite omenyje, kad rezultatas bus tik preliminarus. Mes visada iš pradžių išsiaiškiname kliento lūkesčius, galimybes bei esamą situaciją ir tik tada nustatome kainas. Mūsų tikslas – tapti Jūsų verslo bendražygiais, pagalbininkais, stebėti, kaip jis auga ir plečiasi. Tik taip, per savo klientus, augame ir mes patys.

Buhalterinės apskaitos paslaugos internetu

Vilniaus buhalterių grupė pagal kliento pageidavimą vykdo buhalterinę apskaitą realiu laiku. Jūsų patogumui internetu suteikiame tiesioginį priėjimą prie buhalterinės apskaitos sistemos, kurioje realiu laiku galite peržiūrėti ir vesti sandėlio apskaitą, išrašyti pardavimo sąskaitas, kontroliuoti atsiskaitymus su pirkėjais bei tiekėjais.

Vilniaus buhalterių grupė – tai ilgalaikis strateginis partneris, kuris padės didinti Jūsų įmonės vertę ir įgyvendinti Jūsų verslo lūkesčius pasiūlydamas lanksčias ir optimalias teikiamų paslaugų kainas.

Vilniaus buhalterių grupė užtikrina:

 • Vilniaus buhalterių grupė užtikrina:
  • Jus aptarnaus buhalteris, kuris yra visapusiškai atsakingas už Jūsų įmonės apskaitą. Kvalifikuotas buhalteris parengs visus reikalingus dokumentus, ataskaitas ir atstovaus Jūsų verslui valstybinėse institucijose.
  • Jums bus pritaikyta lanksti, su Jūsų verslo lūkesčiais ir galimybėmis suderinta kainodar
  • Jūsų verslo buhalterinė apskaita bus vedama naudojant vien pažangias technologijas.
  • Gausite atsakingą, saugų ir stabilų buhalterinės apskaitos paslaugų teikimą, nes savo organizacijos veiklą esame apdraudę civilinės atsakomybės draudimu.

  Ką dar pažadame?

  • Paprastesnę dienotvarkę. Mes perimsime Jums sudėtingus darbus, o paliksime tik tuos, kuriuos mokate geriausiai.
  • Mažiau rūpesčių srityje, kuri tolima nuo Jūsų pašaukimo (tačiau labai artima mums).
  • Palaikymą. Mokame įsiklausyti į savo klientus ir nuolat atnaujiname savo žinias, todėl kiekvienoje situacijoje gebame rasti optimalius sprendimus ir visada džiaugiamės užsakovų sėkme.

  Kas gali kreiptis į mus?

  Visi didesni ar mažesni verslai, kuriems reikia tvarkingai ir atsakingai sutvarkytos buhalterijos. Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau paslaugas atliekame internetu, todėl laukiame klientų iš visos Lietuvos. Mūsų negąsdina nei metinis buhalterijos sutvarkymas, nei apleistos buhalterijos sutvarkymas. Kol dirbsime savo mėgstamą darbą Jūsų įmonės labui, Jūs galėsite užsiimti kitais svarbiais su verslu susijusiais reikalais. Aptarnaujame visų tipų įmones ir organizacijas: UAB, MB, IĮ, VšĮ, asociacijas, filialus, atstovybes, labdaros fondus. Taip pat atliekame konsultacijas visais su buhalterine apskaita susijusiais klausimais.

Kodėl verta tvarkyti buhalterinę apskaitą naudojantis Vilniaus buhalterių grupės paslaugomis? +

Mes taikome lanksčią kainodaros sistemą ir visuomet atsižvelgiame į konkrečius klientų poreikius bei verslo finansines galimybes. Užtikriname, kad Jus aptarnaus buhalteris, kuris yra visapusiškai atsakingas už Jūsų įmonės apskaitą. Kvalifikuotas buhalteris parengs visus reikalingus dokumentus, ataskaitas ir atstovaus Jūsų verslą valstybinėse institucijose. Naudojame vien pažangiausias technologijas vedant Jūsų verslo buhalterinę apskaitą.

Ar galima gauti preliminarią buhalterinės apskaitos paslaugų kainą? +

Taip, galima kainą apsiskaičiuoti „buhalterinių paslaugų kainos skaičiuokle“. Arba susisiekite su mumis el paštu: pardavimai@vbgrupe.lt ir pateiksime jums kainos pasiūlymą.