Lietuvos ekonomika yra viena sparčiausiai augančių Europos Sąjungoje. Dinamiškas ir sklandus šalies ekonomikos vystymasis kuria poreikį naujoms darbo vietoms. Esami darbo rinkos resursai neleidžia pilnai patenkinti darbo jėgos poreikio, todėl Lietuva suteikia galimybę trečiųjų šalių piliečiams sklandžiai įsilieti į nacionalinę darbo rinką. Ne Europos Sąjungos pilietis, norintis pradėti dirbti Lietuvos Respublikos teritorijoje, privalo gauti D tipo nacionalinę vizą.

Vilniaus Buhalterių Grupė kartu su savo partneriais padeda žmonėms norintiems gauti D tipo vizą. Mes padedame sutvarkyti visus reikalingus dokumentus D tipo vizos išdavimui. Konsultuojame užsienio šalių piliečius, padedame surinkti ir užpildyti dokumentus siekiant, kad valstybinės institucijos leidimus išduotų kuo greičiau.
Kiekvieną mėnesį į mus kreipiasi daugiau nei 100 užsienio šalių piliečių su prašymais gauti leidimą gyventi Lietuvoje.

Trečiųjų šalių piliečiams, neprisijungusiems prie Šengeno erdvės, norintiems dirbti, plėtoti verslą Lietuvos Respublikoje, gali būti suteiktas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje. Tai dokumentas, suteikiantis užsienio šalies piliečiui teisę laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, pasirinktoje vietoje, ją keisti, išvykti iš Lietuvos ir į ją grįžti, keliauti po Šengeno erdvę bei joje laikinai gyventi galiojimo laikotarpiu.

Mes pasirūpinsime visais dokumentais, sutaupysime laiko ir suteiksime galimybę tvarkyti dokumentus nuotoliniu būdu, tad klientams nereikės važinėti į mūsų biurą.

Mūsų specialistai pasirengę padėti visiems.