Apskaita ir Buhalterija

Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės privalumai

By 2019-01-23 No Comments

Ilgametė Vilniaus buhalterių grupės patirtis liudija, kad buhalterinę apskaitą verta patikėti ne asmeniniam buhalteriui, o buhalterines paslaugas teikiančiai įmonei. Mūsų praktika rodo, kad:

  • Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės specialistų komanda visuomet pasižymi platesne ir gilesne kompetencija; disponuojama gausiu informacijos srautu bei įvairių sričių profesinės patirties junginiu.
  • Gausesnis ir gerai organizuotas profesionalų kolektyvas savaime yra efektyvesnis. Būtent dėl to garantuojamas spartus darbų perdavimas ir pasiskirstymas. Nelieka atsitiktinių, šalutinių, dažnai klientui nepatogumus keliančių faktorių, tokių kaip darbuotojo liga, atostogos, neatsakingas profesinis elgesys.
  • Buhalterines paslaugas teikianti įmonė už savo veiklos kokybę atsako vadovaudamasi ne Darbo (asmeninio buhalterio samdymo atveju), bet Civiliniu kodeksu. Mūsų veikla griežtai kontroliuojama įstatymų, tad Jums suteikiamos itin stabilios garantijos.
  • Santykiai su juridiniu asmeniu yra dalykiški, objektyvūs ir ilgalaikiai. Tarp įmonių įmanomas tvirtas abipusis komercinis bendradarbiavimas.
  • Ženkliai sumažinate į personalo sektorių investuojamų lėšų kiekį – nemokate už darbuotojų mokymus, atostogas, neinvestuojate į skatinimo ar motyvacijos programas.