Europos Sąjunga – viena dinamiškiausių ir stabiliausius augimo rodiklis demonstruojančių ekonominių erdvių globalioje rinkoje. Aiški teisinė bazė, ekonominė diversifikacija, verslui draugiška aplinka ir beveik penkis šimtus milijonų vartotojų rinka Europos Sąjungą daro patrauklia vieta pradėti savo verslą.

Lietuva yra viena sparčiausiai ir stabiliausiai augančių Europos Sąjungos ekonomikų, kuri priklauso Europos Sąjungos vieningos valiutos erdvei. Paslaugų ir prekių mainai tarp Lietuvos ir likusios Europos Sąjungos šalių vyksta bemuičiu rėžimu – tai leidžia, bet kurį potencialų Jūsų paslaugų ir prekių pirkėją pasiekti be papildomų biurokratinių trukdžių ir pačiu trumpiausiu laiku. Rinkdamiesi savo verslą pradėti ar vystyti Europos Sąjungoje rekomenduojame jums rinktis Lietuvą.

Trečiųjų šalių piliečiams, neprisijungusiems prie Šengeno erdvės, norintiems dirbti, plėtoti verslą Lietuvos Respublikoje, gali būti suteiktas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje. Tai dokumentas, suteikiantis užsienio šalies piliečiui teisę laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, pasirinktoje vietoje, ją keisti, išvykti iš Lietuvos ir į ją grįžti, keliauti po Šengeno erdvę bei joje laikinai gyventi galiojimo laikotarpiu.

Vilniaus Buhalterių Grupė – įmonė, kuri jau dešimt metų teikia verslo pradžios paslaugas trečiųjų šalių fiziniams ir juridiniams asmenins, norintiems čia steigti plėtoti ir vystyti savo verslą. Mes galime jums pasiūlyti pagalbą steigiant įmonę Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje, tvarkyti Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, atstovauti teisiniuose procesuose bei derinti visus migracijos klausimus susijusius su vizų išdavimų ar nuolatinio leidimo gyventi klausimų sprendimu.

Daugiau informacijos apie Lietuvos ekonomikos rodiklius rasite čia.