Mūsų organizacijos branduolį sudaro profesionalai, buhalterinės apskaitos, finansų valdymo, verslo steigimo ir kitose panašiose srityse dirbantys jau daugiau nei dešimt metų.

Tiek pradedantieji, tiek ir toliau savo verslą, nuoširdžiai tikimės, būtent sėkmingai plėtojantieji puikiai žino, kokios neįžengiamos džiunglės gali pasirodyti buhalterinės apskaitos ar sėkmingos finansų valdymo strategijos realijos. Teisės aktai ir kontroliuojančių institucijų (VMI, VSDF) nurodymai gretai kinta, o verslo pradžia (steigiant UAB, MB, IĮ, VšĮ) iki šiol skendi įvairiausių procedūrų rūke.

Vilniaus buhalterių grupės specialistų komanda pasirengusi padėti Jums bet kuriame verslo kūrimo etape. Puikiai žinome, kiek puikių verslo iniciatyvų žlunga dar pradinėse savo stadijose – ir būtent dėl to, kad būsimų rinkos lyderių pasitikėjimą savimi žlugdo nepasitikėjimas Lietuvoje ilgainiui susiformavusia verslo plėtojimo aplinka. Nebūtume linkę tuo labai stebėtis, tačiau norėtume padrąsinti neryžtinguosius ir paskatinti juos kreiptis į mūsų specialistus.

Čia būtų gerai įdėti kliento atsiliepimą apie finansų valdymo vadovams konsultaciją, kurią jis aplankė Vilniaus buhalerių grupėje.

Vardenis PavardenisUAB Kliento įmonės pavadinimas

Sukaupta ilgametė visų pagrindinių verslo paslaugų teikimo patirtis leidžia mums užtikrintai tvirtinti, kad galime konsultuoti ir teikti savo paslaugas įvairiausiose situacijose, kurias sukuria Lietuvai būdinga verslo aplinka.

Daugelis sudėtingais iš pirmojo žvilgsnio atrodančių klausimų mums tapę standartinėmis situacijomis. Jas greitai išanalizuojame ir pasiūlome Jums palankiausius sprendimus. Kiekvienu unikaliu atveju atsižvelgiame į tai, kuriame etape ir veiklos sektoriuje vystoma Jūsų veikla, kokie unikalūs Jūsų verslo poreikiai, kokios Jūsų finansinės galimybės. Tam esame sukūrę lanksčią kainodaros sistemą, atitinkamai pritaikytą smulkiajam, vidutiniam ir stambiajam verslui, tad Vilniaus buhalterių grupės klientas, atsižvelgdamas į savo poreikius ir mūsų rekomendacijas, kainą renkasi pats.

Išskirtinai lanksti kainodara – tai dar vienas privalumas, kuriuo džiaugiasi mūsų klientai. Taikome minimalaus mėnesinio apmokestinimo už paslaugas taisyklę, o visi kiti individualūs Jūsų verslo poreikiai apmokestinami tiek, kiek konkrečiai ir kokių paslaugų Jums prireikia einamojo mėnesio ribose.

Esame itin stabilus paslaugų teikėjas, savo darbo procesus gludinęs daugelį metų ir vis dar tobulinsiantis ateityje, tad galite pasitikėti mumis visu šimtu procentų. Jei pasitikėjimo Jums visgi stinga – savo veiklą esame apdraudę civilinės atsakomybės draudimu.

Jei Jums kyla su mūsų teikiamomis paslaugomis ar savo verslo procesais susijusių klausimų, kreipkitės į mus užpildydami apačioje esančią formą arba skiltyje Kontaktai nurodytu telefonu bei el. pašto adresu.